Naukowa rekonstrukcja konserwatorska zaginionego obrazu Rafaela Santi „Portret Młodzieńca” – zapraszamy na wernisaż wystawy

Naszą wystawą zainteresowały się media: TVP3 Opole, Radio Doxa, Radio Park. Wszystkim im pan dr Łukasz Nawrocki, autor „naukowej rekonstrukcji konserwatorskiej” zaginionego obrazu Rafaela Santi „Portret Młodzieńca”, udzielił dzisiaj wywiadów. Tak więc z mediów się Państwo dowiecie. Ale media nie zastąpią osobistego własnym okiem i z bliska spojrzenia na to dzieło. Przyjdźcie i przekonajcie się o jego wartości. Godne miejsce na czas trwania wystawy, czyli do końca września, obraz Rafaela-Nawrockiego znalazł w zacisznym gabinecie księcia Jerzego II.

A ponadto przypominamy i jeszcze raz zapraszamy: w najbliższą niedzielę, 18 września, w przerwie Wieczoru Lisztowskiego, który rozpocznie się o godz. 18.00, będzie miał miejsce wernisaż tej wystawy, na którym oczywiście będzie także obecny pan dr Łukasz Nawrocki i podzieli z nami swoją wiedzą o malarstwie starych mistrzów.

Start typing and press Enter to search